KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5577334

nr 557 7334

Blandteknik

signerad Gunnar Widholm, Titta på fisken!, 28x22

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2008
kl 17:24:08

2/12 23:16:40 1      Vinnande bud